Samsung Telefonlarda Şarj Soket Değişimi

Samsung telefon ve tablet modellerinde en sık karşılaştığımız durumlardan biri olan telefonun şarj almamasıdır. Samsung telefonunuz şarj olmuyor ise sebep’ i yüksek ihtimal ile şarj soketinden kaynaklanıyor olabilir. Şarj soketi neden arızalanır cihazınız şarja takılıyken kullanım sonucu ortaya çıkabilir bunun belirtisi şarj olurken temassızlık dır. Şarj soketinizin bozulması ardından onarım işlemi gerçekleşmediği halde anakartınıza zarar verebilir. Şarj soketi değişim işlemi zor bir işlem olmayıp servisimizde profosyenel bir şekilde onarım işlemi gerçekleşmektedir. Onarım süresi ortalama 1 – 1,5 saat olup cihazdan cihaza farklılık gösterirken servis yoğunluğuna bağlı olarak telefonunuzun şarj soket değişim işlemi süresi farklılık gösterebilir. Telefonunuzun işlemini daha kısa hale getirmek için servisimize gelmeden önce servis randevusu alarak işleminizi daha kısa hale getirebilirsiniz. Cihazınızı tamiri için telefonunuzla servisimize gelmeniz yeterli olacaktır İstanbul dışı cihazınızı yollamak için ise yurt içi kargo ile olan kurumsal anlaşma numaramız olan  147339934 numarası ile ücretsiz bir şekilde cep telefonlarınızı servisimize yollayabilirsiniz. Cihazınızın servisimize ulaştığında ücretsiz olarak telefonunuzun arızasını tespitini yapıp sizlerden fiyat onayı sonrası tamir işlemine başlayacağız. Cihazınızı kargo ile göndermeyi düşünüyor iseniz kargo poşetinize sim kart, hafıza kartı, ücret, telefonunuza ait aksesuar vb şeyleri göndermemeye önem gösteriniz.

Samsung Şarj Soketi Değişim İşlemi Gerçekleşmesi Gerektiren Durumlar

  • Şarj soketinin tıkanması toz veya pisliğin girmesi ile oluşacak sorunlardandır
  • Şarj aletinin bozuk olması cihazınızın şarj soketinizi bozacaktır ve değişim işlemi gerektirecektir.
  • Telefonun bazen şarj alması durumunda temassızlık oluştuğunu anlayıp soket değişimi işlemi gerçekleşmektedir.
  • Şarj soketini zorlama durumunda şarj soketinin iç taraftaki kısma girmesi.
  • Şarj soketine alınan darbe sonucu kırılıp çatlaması
  • Şarj aldığını gösterip cihazı deşarj etmesi durumunda soket den mi entegreden mi kaynaklandığı sonucu değişim yapılması.

Bu kazalar sonucunda samsung cihazınızın şarj soketini değiştirmek isteyebilirsiniz 3E teknik servis olarak bütün Samsung modellerinde şarj soket değişimi işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ek olarak tüm cihazların tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir